مانتو شلوار اداری یا لباس فرم چگونه تولید می شود

مانتو شلوار اداری برچسب: پیراهن و شلوار, روپوش بیمارستانی, کت و شلوار زنانه, کلاه مهمانداری, لباس اداری, لباس فرم, مانتو اداری, مانتو اسپرت, مانتو شلوار اداری, مانتو شلوار فرم, مانتو مجلسی, مانتو وشلوار مدارسی, مانتوفرم, مقنعه فرم اداری, یونیفرم اداری

آخرینآموزش خیاطیاخبار مدولباس

 ۱۳۹۸-۰۴-۲۱۳۰mod روپوش بیمارستانی،کت و شلوار زنانه،کلاه مهمانداری،لباس اداری،لباس فرم،مانتو اداری،مانتو اسپرت،مانتو شلوار اداری،مانتو شلوار اداری برچسب: پیراهن و شلوار،مانتو شلوار فرم،مانتو مجلسی،مانتو وشلوار مدارسی،مانتوفرم،مقنعه فرم اداریويرايش

تولیدی دنیای فرم (سی مد) طراحی و تولید انواع مانتو شلوار فرم آژانس هواپیمایی و مقنعه آژانس هواپیمایی را به با بهترین کیفیت پارچه و دوخت تمیز و با تضمین در اختیار همه شرکت ها و آژانس های هواپیمایی قرار میدهد در ضمن شما می توانید طرح  مدل و رنگ مورد نظر خود را با کمک طراح دنیای فرم (سی مد) تهیه و استفاده نمایید.

دنیای فرم (سی مد) با استفاده از متخصصین پارچه و دوخت اطلاعات کافی در اختیار شما قرار میدهند تا با اطلاع کامل اقدام به یونی فرم کارکنان خود فرمایید.

سابقه بیش از دوازده سال کار در حوزه لباس فرم اداری اعم از مانتو شلوار اداری ، مقنعه اداری ، مانتو شلوار مدارس ، لباس کار ، روپوش بیمارستانی، کلاه مهمانداری ، لباس هتل و رستوران و …  با شرکت ها و ارگان های دولتی گام های بزرگی برداشته ایم.

سی مد تولید کننده انواع مانتو و شلوار فرم اداری و مقنعه
مانتو شلوار اداری

سی مد تولید کننده انواع مانتو و شلوار فرم اداری و مقنعه

همکاری دنیای فرم (سی مد) با  بیمارستانها نظیر بمارستان چشم پزشکی نور ، بیمارستان ساسان ، کلینیک چشکم پزشکی نور ، کلینیک آریا ، و … هتل استقلال ، هتل تهران ، هتل های قشم ، و…

شرکت مپنا ، شرکت انرژی اتمی ، شرکت گلنار ، و … رضایت مندی مشتریان فوق جزوء اولویت های مهم این شرکت می باشد.

الگو سازی

بعد از تعیین مدل و پارچه و رنگ مورد نظر شرکت مدل  در اختیار متخصصین طراحی الگو قرار می گیرد تا طبق مشخصات نوشته شده توسط طراح مدل، الگوی کار نیز مشخص شود.

کارشناس الگو با توجه به سایز و مشخصات طرح اولیه و با استفاده از استانداردهای جهانی در طراحی الگو و با به کارگیری تجربه چندین ساله در الگوسازی و برش الگوها را طراحی می نمایند.

https://www.instagram.com/mantoform/ اینستاگرام سایت دنیای فرم (سی مد)

دوخت نمونه

در مرحله برش اگوساخته شده و در اختیار برشکار قرار میگیرد و برشکار طبق الگو برش را انجام می دهد و در صورت نیاز به خدمات چاپ و گلدوزی به مرکز گلدوزی ارسال می گردد.

دنیای فرم تخصص چاپ وگلدوزی را در اندازه های مختلف و هر طرح و مدل مد نظر شرکت را به صورت تکی و عمده دارد.

در مرحله بعد کار برش خورده در اختیار گروه نمونه دوز قرار میگیرد تا نمونه اولیه دوخت و تکمیل شود.

 در نهایت نمونه دوخت شده توسط دنیای فرم (سی مد) مورد ارزیابی قرار می گیرد تا در صورت مطابقت داشتن طرح و مدل نمونه با نیاز و معیارهای مورد نظر مشتری مورد تولید انبوه قرار بگیرد.

آدرس پینترست دنیای فرم (سی مد) – https://www.pinterest.com/30modform/

تعریف دستورالعمل تولید نمونه:

پس از تائید شدن  نمونه توسط دنیای فرم و شرکت درخواست دهنده، واحد طراحی، دستورالعمل های مشخصی را جهت تولید نمونه طراحی شده مشخص می کند.

این دستورالعمل ها که معیار و راهنمای تولید محصول میباشند در کلیه مراحل برش، چاپ، گلدوزی، دوخت، بسته بندی، و اندازه گیری که اندازه گیری به صورت سری و یا تک به تک انجام میشود تا بتوانیم مانتو شلوار فرم را مطابق با سلیقه کارکنان انجام شود.

برای اطلاع از تخفیفات فروشگاه مانتو شلوار اداری به سایت www.30mod.com/mag مراجعه فرمایید.

دیدگاهی بنویسید

مطالب مشابه

مانتو شلوار اداری