10مدل برتر مانتو اداری سی مد در سال 2022

مانتو اداری
83 / 100

در سال گذشته 2022 میلادی مدل مانتو شلوار اداری زیادی با پارچه های متفاوت طراحی ، برش ، دوخته و روانه بازار شد.

مانتو اداری سی مد : در میان مانتو اداری های تولید شده سهم پارچه کرپ ، فاستونی ، فیونا ، مازاراتی و ترگال بیشتر از دیگر پارچه ها بود.

اینستاگرام : instagram mantoform

مانتو شلوار اداری تولید شده با پارچه کرپ در تولیدی مانتو اداری سی مد بیشتر رکورد را ثبت کرد.

بیشتر کارهای تولید شده مدل سارافون شلوار و شومیز بود و بعد از آن انواع مانتو شلوار اداری با مدل های مختلف دوخته و ارائه شد.

مجموعه های فروش مانتو شلواراداری سی مد ، دیجی کالا ، دنیای مد و لباس بیشترین تنوع از نظر رنگ مانتو اداری را در ایران دارا هستند.

سال 2021 با توجه به نوسانات بازار ایران مشکلاتی برای تولیدکنندگان مانتو شلوار فرم ایجاد کرد . اما در این شرایط هم تولیدکنندگان به کار تولید لباس فرم ، روپوش کلینیک زیبایی ، روپوش پزشکی ، مقنعه فرم و کلاه مهمانداری در مدل های مختلف تولید و عرضه گشت.

10مدل برتر مانتو اداری سی مد در سال 2022

یکی از مدل های پرفروش مانتو فرم در سال 2021 (1400) مدل ساده با پارچه فیونا در رنگهای طوسی ، سرمه ای ، مشکی ، زرشکی و نوک مدادی بود.

این مدل به صورت مدل یقه هفت ، آستین سه دکمه ، جیب فیلتودار ساده با نقاب و بدون نقاب ، با مغزی دوزی و بدون مغزی دوزی و همچنین با پنج دکمه دوخته و ارائه گردید.

10مدل برتر مانتو اداری سی مد در سال 2022
مانتو شلوار اداری جدید فاستونی 30مد

چه رنگی برای یک دست مانتو فرم اداری مناسب است؟

خانم ها محترم ایران زمین برای رسیدن به یک پوشش شیک و جذاب به دنبال بهترین رنگ و مدل برای متمایز بودن با دیگر همکاران خود هستند.

برای انتخاب یک لباس فرم اداری مهمترین نکته انتخاب رنگ مناسب است، البته در بیشتر سازمان ها و ادارات انتخاب رنگ به عهده استفاده کننده نبود و مسئولان هر سازمان براساس لوگو و رنگ پرچم شرکت اقدام به طراحی میکنند، البته باید به نکات خاصی توجه کرد تا بتوان ارتباط خوب و مناسبی را با برند سازمانی و مشتری برقرار کرد.

منظور از ارتباط مانتو اداری با برند این است که به طراحی لوگوی شرکت و ترکیب رنگ آن دقت شود و اگر آن سازمان در برندسازی خود از رنگ خاصی استفاده می کند، حتما باید در طراحی مانتو فرم اداری نیز از همان ترکیب رنگ استفاده شود.

10مدل برتر مانتو اداری سی مد در سال 2022

نظرسنجی و انتخاب ، فروش بیشترین رنگ لباس فرم اداری از نگاه مشتریان سیمد:

طبق نظرسنجی تولیدی مانتو شلوار اداری سیمد از مشتریان خود بهترین رنگ و بیشترین رنگ تولید شده در این تولیدی رنگ آبی نفتی و مدل سارافون شلوار و شومیز بوده و در رده های بعدی از نظر بالا بودن انتخاب رنگ از سوی مشتریان سیمد به ترتیب رنگ های ، سرمه ای ، مشکی وطوسی اعلام کردند.

در مرحله بعدی انتخاب بهترین مانتو شلوار فرم طراحی لباس است.

شرکت های آژانس هواپیمایی و هتلداران بیشترین اهمیت و حساسیت را به انتخاب درست یک پوشش مناسب با طراحی خاص و جلوه گر دارد. منظور ما در این جمله این نیست که سازمان ها یا شرکت های دیگر اهمیتی نمی دهند بلکه می بایست به نوع کار و فعالیت شرکت وتوجه داشت.

تمامی کسانی که برای سازمان ، اداره و یا شرکت اقدام به تهیه لباس متحدالشکل می کنند این نکات را در نظر دارد، 1 – یک شکل بودن کارمندان – 2- راحت بودن کارمندان -3 دیسیپلین مجموعه

و مرحله آخر و مهم خرید مانتو شلوار ادری برای محل کار انتخاب درست و با کیفیت پارچه است که بانوان محترم استفاده کننده به حدوا 7 الی 8 ساعت مجبور به استفاده از لباس فرم است.

بهترین پارچه از نظر مشتریان تولیدی سی مد الف:رنگ ندهد . ب – پرز ندهد . گلوله گلونه نشود . پ – گرم نباشد . ت – چروک نشود .

برای دیدن 10مدل برتر مانتو اداری سی مد در سال 2022 به سایت www.30mod.com مراجعه فرمایید.

10مدل برتر مانتو اداری سی مد در سال 2022

برای تهیه مانتو شلواراداری با دوخت تمیز با پارچه باکفیت و ضمانت دار با شماره های 09126853763 – 02188971812 تماس بگیرید.

10مدل برتر مانتو اداری سی مد در سال 2022

روپوش شیک از کجا بخریم؟

روپوش شیک از کجا بخریم؟

قیمت روپوش پزشکی 30مد

قیمت روپوش پزشکی 30مد